Hakkımızda

Hazırladığımız her web sitenin bir firma veya kurumun, internette ki yüzü olduğunu biliyor, ve çalışmalarımızı en küçük detayları bile gözden kaçırmayacak titizlikle gerçekleştiriyoruz. Tüm müşterilerimizin web siteleri için ödedikleri bedelik karşılığını aldıklarından emin olarak hizmet vermeyi sürdürmek çalışma hayatımızdaki en büyük memnuniyet kaynağımız.

Tadiya Bilişim olarak 2009 yılından bugüne web tasarım ve yazılım hizmetleri vermekteyiz. Türkiye ve Avrupa genelinde birçok firmaya kaliteli ve profesyonel web tasarım ve yazılımlar sunmakta ve destek vermeye devam etmekteyiz. Tadiya Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize sadece web tasarım ve yazılım hizmeti vermiyor, bu alandaki tecrübelerimize dayanarak aynı zamanda ve danışmanlık hizmetlerini de sağlıyoruz.

  • Profesyonel web tasarım çalışmaları,
  • İçerik yönetim sistemleri web geliştirme hizmetleri ve pazarlama hizmetleri.
  • Web tasarım standartları ve arama motoru optimizasyonları ile ilgili kriterlere bağlı kalarak yapılan SEO UYUM çalışmaları.
  • Web ve masaüstü tabanlı yazılım hizmetleri.
  • Mobil cihazlar için geliştirilmiş web site ve uygulamalar
  • Tadiya Bilişim olarak memnun edilmiş her müşterinin bize yeni referanslar kaazandıracağını iyi biliyoruz. Bu sebepledir ki kazandığımız yeni müşterilerimizin bir çoğunu hali hazırda gerçekleştirdiğimiz reklam ve tanıtım çalışmalarından değil, eski müşterilerimizin tavsiye ve yönlendirmeleri ile elde etmekteyiz.

Bu sebepledir ki daima teknolojik alt yapımızı geliştirmeyi sürdürerek prestij ve itibar kazandırıcı çalışmalara imza atarak portröyüzümü genişlentmeye devam ediyoruz. Kaliteli bir web siteye ihtiyacınız olduğunda bizi tercih edeceğinizi umuyoruz.

Her sektörden her hedeften firmaya grafik tasarım, web tasarım ve dizayn, seo çalışmaları, arama motoru ayarları, reklam yönetimi, kurumsal kimlik çalışmaları yapıyoruz. Hizmetlerimize gelecek olursak; Araba sitesi, Oto galeri sitesi, Kripto para borsası, Alışveriş sitesi, Emlak sitesi, Mobilyacı web tasarım sitesi, Online e ticaret sitesi tasarımı, Hosting hizmetleri sağlıyoruz. Hayalinizdeki hedeflerinize uygun tasarımlar için çalışıyoruz.

Bizimle en kolay iletişime geçebilmek için 0538 780 62 12- 0352 220 25 50 numaralarından bize ulaşabilir tasarımlarınız için de destek alabilirsiniz. info@tadiyabilisim.com adresinden de mail yolu ile istek ve sorunlarınız için yazabilirsiniz.

Ayrıca ekibimiz uzak masa üstü programları ile bilgisayarınıza bağlanıp online destek sağlamaktadır.
Tadiya Bilişim olarak farklı dil seçenekleri ile de sizlere hizmet veriyoruz.

Kısacası siz hayal edin biz tasarlayalım.

TADİYA EKİBİ

shadow

Faaliyet Alanlarının Genişlemesi ve Ayrılması

Ve Tartışmasız Liderlik

Şirketin gelişimi ve daha çok müşteriye hitap eder hale gelmesi.

Şirketin Doğuşu

Firmamız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak ve Bizimle Çalışmak İçin Whatsapp Destek Hattından Bize Ulaşabiirsiniz.

shadow