Halı Yıkama Web Site Paketi

Halı Yıkama Web Site Paketi

Tadiya Web Tasarım ekibi olarak müşterilerimize genel satış amacıyla hazırlanmış olan Profesyonel Halı Yıkama Web Sistemini ASP.NET MVC teknolojisi kullanılarak kodlanmış ve kurumsal ihtiyaçlarınıza eksiksiz çözüm getirmek amacıyla birçok özellikle donatılmış olarak satışa sunmuş bulunuyoruz.. Ayrıca Kullanıcı deneyimleri göz önünde bulundurularak, web sitenin kontrol paneli her eğitim grubundan insanın kolayca anlayıp dakikalar içerisinde web sitesini yönetmeye başlayabileceği şekilde tasarlanmıştır.

 1. Responsive Tüm Cihazlara Uyumlu Tasarım
 2. Kolay Kontrol Panel
 3. Kurumsal Sayfa Yönetimi
 4. Hizmet Sayfaları Yönetimi
 5. Blog Sistemi
 6. Online Müşteri Ekleme
 7. Online Gider Ekleme
 8. Müşteri Eşya Durum Kontrolü
 9. Otomatik Gelir, Gider ve Merekare Hesaplama
 10. Onaylı Görüşler Sistemi
 11. Sosyal Ağ Yönetimi
 12. Referans Yönetimi
 13. Slider Yönetimi
 14. Bilgilendirme Kutuları
 15. Ücretsiz Kurulum ve Teknik Destek
 16. ve daha fazlası…

Kullanım Koşulları:
Tadiya Bilişim Olarak Halı Yıkama Web Paketimizi satın almak isteyecek müşterilerimizin öncelikle hizmet bedeli olan ücreti ödemiş olmaları gerekmektedir. Tüm müşterilerimize hosting hizmeti tarafımızdan sunulmaktadır. Hali hazırda alan adı tescil edilmiş durumda olan müşterilerimize NAME SERVER bilgileri gönderilecektir. Tüm müşterilerimize sistem aynı gün içinde teslim edilecek olup beraberinde;

Koşullar

* Admin Kontrol Panel Şifreleri
* En fazla 5 Adet Kurumsal Webmail ve Şifreleri
* Bir yıl ücretsiz teknik destek verilecektir.
* FTP ve Plesk bilgileri azılım güvenliği sebebiyle verilemeyecektir.
* Sistem kaynak kodlarına erişim talep eden kullanıcılarımız, Oluşabilecek her türlü arıza ve hatalardan kendileri sorumludur.
Kaynak kodların düzenlenmesi sonucu meydana gelen veri kayıpları veya hatalardan Tadiya Bilişim sorumlu tutulamaz. Sistem onarımı için talep edilen (RESTORE) talepleri 400₺ ücretle gerçekleştirilebilir. (Bu tür onarımlar sonrası birçok verinin geri döndürülemez olduğu bilinmelidir).