Web Site Yaptırmak İstiyorum

Profesyonel Kurumsal Web Tasarım Hizmetleri

Web Sitesi Yaptırmak istiyorum Ancak, Web Tasarım Firması Bulamıyorum.

Web Tasarım sektörü başta olmak üzere her tüketici beraber çalışacağı firmanın yanı başında olmasını ister. Kayseri de Merkez ofisi bulunan Tadiya Bilişim, Kayseri Web Tasarım Firmaları arasında seçkin bir yere sahiptir. Çünkü yakınınızda bulunan bir firma güvenilir gibi hissettirebilir.. Her istediğinizde veya ihtiyaç duyduğunuz zaman firmanın yanına gidebilir, çayı ve kahvesi içilebilir olur. Herhangi bir sorun yaşadığında direkt olarak firma ile yüz yüze görüşülebilir. Ancak genel olarak Web Tasarım firmalarının ofisleri belirli konumlarda bulunduğu için yakınlarda bulmak genel olarak pek mümkün olmamaktadır.

İşin aslına bakacak olursanız hizmet alacağınız firmanın yanınız da olmasının size sunmuş olduğu hizmetler açısından pek avantaj yoktur. Hatta dezavantajı var bile demek mümkündür . Size bir örnek verebilecek olursak, web sitesi yapan firmalar’ın ayakta durabilmesi için belirli sayılarda iş/proje alabilmesi gereklidir. Belirli şehirlerde bulunan web tasarım firmaları istedikleri sayıda iş alımına ulaşırken, belki sizin yanı başınızdaki firma çok az sayıda iş/proje alabiliyor olabilir. Bu nedenle çok kısa bir zamanın sonunda firma kapatabilir. Biz isterseniz kendimizden örnek verelim. Bizim merkez ofisimiz Kayseri Merkez İlçesindedir. Kayseri bir çok ilçeye (Melikgazi, Kocasinan, Akkışla v.s…) yakın olduğu için Akkışla da ki Web Tasarım firmaları daha fazla oranda iş/proje alır. Biz Tadiya Web Tasarım olarak 10 Yıl’dan fazladır Kayseri de Web Tasarım hizmeti sağlıyoruz.

Uygun Bir Fiyata Web Sitesi Sahibi Olmak istiyorum

Bir çok sektörde var olduğu gibi Web Tasarım sektöründe de fiyatlar farklılık gösterebilir. Ayrıca aynı tasarım ve aynı seçeneklere sahip web siteler aarasında bile dudak uçuklatabilecek kadar büyük fiyat farkları oluşabilmektedir. Her firma uygun fiyata web tasarım ve geliştirme hizmeti alabilmek ister. Ancak çoğu zaman düşük fiyatlara yapılan web sitelerinin adeta ÇÖP olarak isimlendirmek kesinlikle yanlış olmaz. Peki o zaman uygun fiyatlara WEB TASARIM yaptırmak istiyorum diyen bir firma sahibi hizmet alacağı Web Tasarım Firmasını nasıl seçmelidir?

Öncelikle Referansları İnceleyin!
ilk yapacağınız iş çalışılacak firmanın referanslarını incelemek olmalıdır. Referans firmalar için tasarlanan eski web sitelerinin kalitelerini görmek size bir fikir verecektir. Eğer incelediğiniz referans web siteleri baştan savma tasarlanmış veya açılmıyor ise o firmadan hemen uzaklaşın. Çünkü bu firma işine özen göstermeyen ve takip etmeyen bir firmadır.

Her Web Tasarım Bilişim firmasının yüzlerce referansı olması şart değildir. Önemli olan doğru yolda adım adım ilerlemektir. Henüz işin başında iken firma sizi aldatmaya yönelik adımlar atıyorsa o firmadan da uzak durmak gerekir.

Referans Sitelerin Hızını Mutlaka Test Etmelisiniz!
Referanslar listesinde bulunan siteleri inceledikten sonra sitedeki sayfalar arasında dolaşabilirsiniz. Sitenin sayfa açılış hızını test edin. Eğer sayfa yükleme veya açılma hızları çok yavaş olarak çalışıyor ise sizin siteniz de yavaş çalışacaktır. Çünkü Web Tasarım firmaları genelde tüm sitelerini aynı sunucularda barındırmaktadır.

shadow
shadow