Web Tasarım Yazılım Hizmetleri

0
10

Sirketinizin organizasyon yapisi, yönetim anlayisi, stratejisi ve hedeflerine ulasmak için kullanığı yollar farklı olabilir. Standart kaliplar üzerine oturtulmus olan paket yazilimlar bazen sizin istediginiz yeteneklerde ve istediginiz sonuçlari almak için gerekli alt yapiya sahip olmayabilir. Ancak sirketlerin karakteristik özellikleri ile dogru orantili olarak gelistirilen özel yazilimlar ile tüm is süreçleri basariyla yönetilebilmektedir.
Ihtiyaçlariniza daha iyi cevap veren uygulamalar, daha hizli, daha verimli, daha iyi özel yazilim gelistirme Is hedeflerinizi basarmak için sirket yazilimlarinizin kolay kullanilabilir, yüksek performansli, uyumlu ve güvenli olmasi gerekir. Siz kendi ana isinize odaklanirken, Tadiya Biliþim Özel Yazilim Gelistirme hizmetiyle hedeflerinize daha kolay ulasmanizi saglar.

Neden Tadiya Bilişim?
Yüksek Bedelle Aldiginiz Bir Paket Programi Kullanamadiginiz Veya Isleri Daha Da Zorlastirdigi Için Kullanmaktan Vazgeçtiginiz Oldu Mu? Konusunda uzman yazilim ekibimiz, “Terzi Usulü (Tailor Made)” yaklasimi ile kurumunuzun uygulama ihtiyaçlarina özel çözümler tasarlar ve hayata geçirir.

İşletmeniz için özel yazılım çözümü arıyor olabilirsiniz. Mevcut paketler ihtiyaçlarınızı karşılamıyor olabilir. Sürekli gelisen ve degisen hedeflerinizle uyumlu yazilim ihtiyaçlariniz olabilir, özel rapor gereksinimleriniz olabilir.

Masaüstü ve sunucu yazilimlarindan web tabanli yazilimlara, veritabani, web service entegrasyonlari ve raporlama uygulamalarina kadar deneyim ve bilgi birikimine sahip alaninda uzman ekiplerimizle ihtiyaçlariniz dogrultusunda özel yazilim çözümleri sunuyoruz.

1- Restaurant Programlari

2- Muhasebe Programlari

3- Market Satis Programlari

4- Stok Takip Programlari

5- Ihtiyaçlara uygun Web Yazilimlari

6- Cafe – Satis Programlari

7- Ihtiyaçlara uygun Masaüstü Yazilimlari

8- Yazilimlara Entegre Çözümler

Facebook Üzerinde Yorumlar